Фото: Тајзи ја покажа саканата!

Loading...

Тајзи кој во моментов е актуелен со албумот “Нешто поинакво” освен музички успеси, реди и приватни…Тајзи кој во моментов е актуелен со албумот “Нешто поинакво” освен музички успеси, реди и приватни. Имено, раперот веќе извесен период е во врска со нашинката Дани која живее во Германија, а дека љубовта цвета потврдуваат и многубројните фотографии кои гулапчињата секојдневно ги постираат на Фејсбук, а на кои страсно се бакнуваат и гушкаат, пишува Вечер.

Двојката е заедно веќе 2 и пол години, а нивната врска одлично функционира и на далечина. Избраничката на Тајзи еднаш годишно доаѓа во посета на Македонија, додека пак раперот кога е послободен, оди на гости кај љубената во Германија и на тој начин ја одржуваат романсата.

“Па вие се сте дознале. Навистина не сакам да зборувам за тоа, немам што да искоментирам. Среќен сум и исполнет и тоа е се што можам да ви кажам”, кусо изјави раперот.Тајзи кој во моментов е актуелен со албумот “Нешто поинакво” освен музички успеси, реди и приватни. Имено, раперот веќе извесен период е во врска с

loading...
Loading...