Фото: Топ 5 фотографии од Кејт Аптон со кои го освои светот

Кејт Аптон постигна навистина огромни успеси во модниот свет за само пет години.
Преркасната Кејт денес го прослави својот 22-ри роденден и

Пронајдете не на следниве мрежи: