ФОТО: Туна учествуваше во протестите за случајот „Монструм“

Албанската пејачка застана во поддршка на демонстрантите кои веќе неколку дена протестираат поради осудените во пресудата „Монструм“.Пејачката вчера учествуваше на протестите кои се одржаа во Приштина.
Таа дури направи селфи за да го овековечи моментот.Пејачката вчера учествуваше на протестите кои се одржаа во Приштина.
Таа дури направи селфи за да го овековечи моментот.

Пронајдете не на следниве мрежи: