Фото: ТВ презентерката Татјана Стојановска се сончаше на Малдивите

Loading...

ТВ презентерката на вестите на Канал 5, Татјана Стојановска летово се одмораше на Малдиви.
Таа на својот Фејсбук профил објави неколку

loading...
Loading...