ФОТО: Убавата Хазал од Парампарче „заљубена до уши“ во приватниот живот: Еве како изгледа нејзиното момче!

Loading...

Алина Боз, девојката која ја запознавме како Хазал во хит серијата „Парампарче“ исто како и својата колешка од серијата, Џансу, стои од

loading...