Фото: Уште еден жежок едиторијал од Ким Кардашијан и Кание Вест

Loading...

После насловната фотографија на магазинот L’Officiel Hommes, на која Ким Кардашијан и Кание Вест голи водат љубов, се појавија и останатите фотографии од жешкиот едиторијал на холивудскиот пар.

Снимен во црно-бела техника, тие двајцата покажуваат дел од својата интима, но одлучиле овој пат да ги поместат границите- па на една фотографија Кание ја допира Ким за градите,додека таа позира. 

 
После насловната фотографија на магазинот L’Officiel Hommes, на која Ким Кардашијан и Кание Вест голи водат љубо

loading...