Фото: Вака се опушта најубавата ТВ ѕвезда!

Откако заблеска на црвениот тепих на доделувањето на ЕМИ наградите, таа се „давеше во хамбургер“.
Прекрасната актерка Софија Ве

Пронајдете не на следниве мрежи: