Фото: Вардар слави во соблекувалната

Loading...

Вардар попладнево ја оствари можеби најзначајната победа во групната фаза од Лигата на шампионите на гостински терен кај Пик Сегед од 31-29.Заслужено се слави во сооблекувалната. Заслужено се слави во сооблекувалната. 

loading...
Loading...