Фото: Вељко Ражнатовиќ го истетовира името на својата тетка на градите

Loading...

Вељко Ражњатовиќ не престанува да крева прашина на социјалните мрежи. После вчерашната објава дека се верил, сега вниманието го привлекува со нова фотографија: се тетовираше!Откако го сврте вниманието на јавноста со неговата свршувачка со Маша Терзиќ, синот на Цеца овој пат тој објави фотографија на која се пофали дека става тетоважа.
Со оглед на тоа дека тетоважата се уште е во процес на изработка, не може да се утврди кој е мотивот на истата се додека не биде завршена. Сепак, доколку судиме по коментарите, Вељко решил своите гради да ги украси со името „Лидија“, а како што многумина протолкуваа – тетоважата е посветена на неовата тетка Лидија Оцокољиќ, сестрата на Цеца Ражњатовиќ.

„Задоцнет подарок за роденденот на тета“, гласеше еден од коментарите, на кој младиот Ражњатовиќ потврдно одговори. Исто така не изостанаа ниту коментарите од типот:
„Ќе те убие мајка ти“, но и на тоа Вељко имаше одговор: „Знае мајка ми“Откако го сврте вниманието на јавноста со

loading...
Loading...