ФОТО: Во серијата „Тоскана“ глуми негативец, а погледнете како изгледа Едуардо во приватниот живот!

Loading...

Во италијанаската серија „Тоскана“ која периодов се емитува на телевизија Сител актерот Едуардо го привлече целото внимание на женскиот

loading...