Фото: За Македонската старлета се пишува и во англиски медиуми!

Loading...

Македонската старлета ја пишува и во британски весник!Пред да стигне да се доискаже, дека нејзиниот филм со Џејмс Дин и Мерилин Монро е всушност порно филм, манекенката Катерина Стојановска стигна и до англиските медиуми.
Изјавата на Катерина под наслов „Мојот следен филм ќе биде со Мерилин“ ја пренесува и британскиот таблоиден дневен весник Метро во денешниот број, а Стојановска е именувана како актерка.
Извор: Струмица ОнлајнПред да стигне да се доискаже, дека нејзиниот филм со Џејмс Дин и Мерилин Монро е всушност порно филм, манекенката Катерина Стојановска с

loading...
Loading...