Фото: За неа нема зима – Емина Јаховиќ се „разладува“ во базен

Loading...

Познатата пејачка на нејзиниот Инстаграм профил објави фотографија на која се гледа како ужива во зимската идила во топлата вода на базенот.Познатата пејачка Емина Јаховиќ, која во улогата на судија на музичкиот натпревар Х-Фактор, ги освои срцата на гледачите, а во моментов ужива во благодетите на зимата.
Покрај оделото за скијање, таа ужива и во костим за капење, а фотографијата предизвика бројни коментари на социјалните мрежи.
Освен на скијачките патеки пејачката голем дел од своето време поминува и во базенот.

Покрај фотографијата Емина напиша: Кој вели дека е ладно?Познатата пејачка Емина Јаховиќ, која во улогата на судија на музичкиот натпревар Х-Фактор, ги освои срцата на гледачите, а во моментов ужива во бл

loading...
Loading...