Фото: Заводливо тело и секси задник ги привлекоа сите погледи на плажите во Грција

Со своето заводливо и совршено тело таа ги привлече сите погледни на плажите во Грција. 
Алесандра Амбросио важи за една од најубавите

Пронајдете не на следниве мрежи: