Фото: Жешката Нивес: „На снимање носам само штикли“

Loading...

Хрватската манекенка Нивес Целзиус, се фотографирала во мошне провокативно издание за рекламни цели на еден алкохолен пијалак.Хрватската манекенка Нивес Целзиус, се фотографирала во мошне провокативно издание за рекламни цели на еден алкохолен пијалак.
„На снимањето носам само високи потпетици, прекрасена шминка и фризура. Затоа подобро е да ја пијам оваа ракија“, напишала Нивес на Твитер.

Таа на фотографијата носи кратко здолниште, а своите бујни гради ги покрила со шише ракија.Хрватската манекенка Нивес Целзиус, се фотографирала во мошне провокативно издание за рекламни цели на еден алкохолен пијалак.
„На сн

loading...
Loading...