Фото: Згодни Македонки на една од најпознатите охридски плажи

На плажата Куба Либре во Охрид во саботата се одржа голема модна ревија на костими за капење, а згодните манекенки ги истакнаа своите совршени тела

Пронајдете не на следниве мрежи: