Фото:Ава Карабатиќ продолжува да изненадува со перверзниот стил!

Loading...

Овој викенд во Сплит се одржа модниот викенд „Split City Fashion“, а на црвениот тепих прошетаа најпознатите хрватски ѕвезди.
Меѓу нив се најде атрактивната старлета Ава Карабатиќ, која на себе носеше грно боди, кое медиумите го споредуваа со костим за капење, несоодветно за овој настан.
Погледнете како изгледаше на ТЗМ.МКОвој викенд во Сплит се одржа модниот викенд „Split City Fashion

loading...
Loading...