Фото:Џенифер Лопез ја има дефинитивно најдобрата задница!

Loading...

Џенифер Лопез е една од најголемите светски ѕвезди. Нејзиниот задник и понатаму е тема број еден. Овој пат, во прекрасно бело тесно здолниште уште еднаш ни потврди дека таа е една од сопственичките на најдобриот задник.
Важи за една од најпопуларните поп диви во музичкиот свет. Како минуваат годините, изгледот на сцената и е се похрабар. Инаку да потсетиме мајка е на две деца, и зад себе има три неуспешни бракови, а во моментов е во врска со младиот танчар Каспер Смарт.

 Џенифер Лопез е една од најголемите светски ѕвезди. Нејзиниот задник и понатаму е тема број еден. Овој п

loading...
Loading...