Фото:Еве како изгледа српската манекенка на која и изгорело 50 отсто од кожата!

Јована Швоња е убавицата која ги освојува сите со своите бујни гради, тенок струк, широка насмевка а мажите паѓаат на нејзиниот ѓаволест шарм.

Пронајдете не на следниве мрежи: