ФОТОГРАФИЈА СТАРА 25 ГОДИНИ: Погледнете како изгледал Тони Михајловски со коса!

Loading...

Тони Михајловски на Фејсбук објави фотографија од младоста со која предизвика позитивни коментари кај фановите и пријателите.Популарниот актер ја објави фотографијата за која вели дека е од пред 25 или 26 години.
Тој изгледа исто како и денес, па може слободно да се каже дека актерот и не се променил многу во својот изглед.

Освен тоа што денес има многу помалку коса.
Популарниот актер ја објави фотографијата за која вели дека е од пред 25 или 26 години.
Тој изгледа исто како и денес, па може слободно да

loading...