Фото:Холивудскиот целулит

Loading...

Девојки не очајувајте, по добро совршено тело без целулит и стрии. Нека не ви се за пример познатите холивудски ѕвезди, кај нив фотошоп работи доста добро. Но време е да ви ја претставиме реалноста, малку одблиску, и да ви докажеме дека нема жена без целулит! Меѓу ни се најдоа,Бијонсе, Александра Амбросио, Блејк Лајви, Хајди Клум, Хелена Кристенсен, Камерон Дијаз, Кејти Пери, Миша Бартон.
Фотогрфиите погледнете ги на ТЗМ.МКДевојки не очајувајте, по добро совршено тело без целулит и стрии. Нека не ви се за п

loading...
Loading...