Фото:Кристијано Роналдо се сунча на јахта со својот пријател

Loading...

Ѕвездата на Реал Мадрид моментално се одмара во Мајами на Флорида каде отшол со друштво.
Кристијано Роналдо веќе неколку дена поминува на луксузна јахта, а една од секојдневните активности на фудбалерот е сунчањето.
Додека со својот пријател се опушта на јахтата, објективот на папараци успеале да го фатат фудбалерот, кој не го оставаат на мира дури и кога се одмара.
Ѕвездата на Реал Мадрид моментално се одмара во Мајами на Флорида каде отшол со друштво.

loading...
Loading...