Фото:Што им порача Бијонсе на Ким и Кајне?

Loading...

Објавата на Бијонсе на Фејсбук, помалку од 10 минути имала дури 500 „шерови“, а објавата била наменета на ѕвездите Ким Кардашијан и Кајне Вест.
Над сликите кои се нашле Ким и Кајне, Бијонсе напишала „Честитам“, која се однесувала на бебето кое овој пар го добија викендов.
Оваа објава на службениот профил на музичката дива истовремено истовремени ги воодушевила,  и шокирала бројни фанови затоа што веќе година дена се „шушка“ како Бијонсе не може да ја „смисли“ Ким.
Објавата на Бијонсе на Фејсбук, помалку од 10 минути имала дури 500 „шерови“, а објавата била наменета на

loading...
Loading...