Фото:Што се случува со лицето на Селма?

Loading...

Каде со вакво лице….Кога сте во светот на познатите, папараците ве пратат насекаде и го следат секој ваш чекор!
Многу често ѕвездите можат да бидат фатени во лошо издание и тогаш кога мислат дека никој нема да ги види. Тоа и се случи на актерката Селма Блер, каде ја овековечија нејзината прошетка во Лос Анџелес.

Иако ја променила бојата на косата, сепак нешто друго ги привлече папараците, а тоа е воочливиот хематомот. Лошата повреда која личи на слива, изгледа прилично болно. Американските медиуми веќе претпоставуваат како Селма ја заработила повредата, на тренинг по боречки вештини или во игра со две годишниот нејзин син Артур. Но сепак едно е сигурни, лице без шминка, истакнати подочњаци и страшен хематом….
Селма немала баш најубав ден!
Кога сте во светот на познатите, папараците ве пратат насекаде и го следат секој ваш чекор!

loading...
Loading...