Фото+Видео: Голата „албанска Станија“ – Која е подобра?

Loading...

Сте слушнале ли за Шкендија Мујај? Таа е родена во Косово и е сексипилна пејачка која многумина ја споредуваат со Станија, а како и нејзината српска колешка и Шкендија секојдневно на социјалните мрежи објавува свои разголени фотки.Инаку Мујај е родена 1986 година и од 11 години живее во Швајцарија. Настапува под уметничко име Дијана Дија, и досега има неколку албуми.
Шкендија која привлече големо внимание со песната „Love is the key “ има амбициозни планови и би сакала да ја освои европската денс сцена.
Исто така како и Станија, и Мујај има омилена дестинација – Дубаи, а таблоидите неодамна шпекулираа дека таму се омажила за некој шеик.
Како и Добројевиќ и таа може да се пофали со раскошните облини, а вие сами проценете која од нив е подобра.

Како пее Шкендија погледнете во видеото кое следи:
)Инаку Мујај е родена 1986 година и од 11 години живее во Швајцарија. Настапува под уметничко име Дијана Дија, и досега има неколку албуми.

loading...
Loading...