Фото+Видео: Х Фактор: Ја препознавате ли оваа убавица?

Loading...

Сме имале прилика да ја гледаме во малку поинакво, опуштено издание, но со оваа фотографија нè остави без здив… 
Вања Мишиќ (21) од Бања Лука, член на групата „4U“ заедно со нејзините три колешки, веќе може да се пофали со голем број фанови кои редовно ги следат нивните настапи на познатото музичко шоу – Х Фактор.

Овие 4 млади дами, Теодора, Катарина, Лана и Вања имаат свој стил, но умеат да изненадат и со трансформација.

„Покрај талентот, убавината и одличните вокални способности, тие се одговорни и вредни девојки“ – вели нивната менторка Кристина Ковач.

 

Минатата епизода на Х Фактор ги видовме во изведба на песна од Кети Пери, а по најавата на Кристина, следната епизода нè очекува специјално изненадување.
  
Вања Мишиќ (21) од Бања Лука, член на групата „4U“ заедно со нејзините три колешки, веќе може да се пофали со голем број

loading...
Loading...