Фото/Видео: Клаудија со „МОТИВ-ПЛУС“ за играчите на Милан

Големата навивачка на италијанскиот претставник во Лигата на Шампионите, екипата на Милан, се обиде да на некој начин

Пронајдете не на следниве мрежи: