Фото/Видео: Кристина е инаку навивачка на Јувентус

Кристина Кјабото, заштитно лице на Јувентус во новата сезона, таа за оваа титула ја победи Алесија Вентура, долгогодишната водителка и девојка на Пипо Инзаги.
Кјабото е инаку голема навивачка на Јувентус, во 2004-тата година била Мис на Италија.Кристина Кјабото, заштитно лице на Јувентус во новата сезона, таа за оваа титула ја победи Алесија Вентура, долгогодиш

Пронајдете не на следниве мрежи: