Galaxy S5: Сите причини за возбуда!

Loading...

Додека сите трпеливо чекаат Samsung официјално да ги открие деталите за нивниот нов врвен уред, страницата TalkAndroid направи едно видео во кое ги собра сите гласини за овој смартфон.Иако корејската компанија не открива детали за овој Galaxy S5, интернетот е преполн со извори кои од ден во ден шпекулираат што би можел да донесе новиот уред.
До сега имавме прилика да слушнеме дека Galaxy S5 може да има 2k QHD екран, 64-битна архитектура со која Samsung би одговорил на Apple и iPhone 5S, како и камера од 16 мегапиксели.

Погледнете го видеото со сите шпекулации за новата генерација на премиум моделот на Samsung: 
Иако корејската компанија не открива детали за овој Galaxy S5, интернетот е преполн со извори кои од ден во ден шпекулираат што би можел да донесе

loading...
Loading...