Инстаграм

Видео Инстаграм

Сопственичката на најдобар задник МИС БУМ БУМ! со ново видео!

Сопственичката на најдобар задник Сузи Кортез, поранешна Мис Бум Бум и страсна навивачка на Барселона, која ја наречуваат жена со најдобар задник во Бразил, на својот профил на Инстаграм, се […]

Видео Инстаграм

Оваа женска е згодна но и таа мора да оди до тоалет, а таму не се влегува(видео)

Ова е едно интересно видео кое ја покажува реалната човечка природа, без разлика на тоа дали сме мажи или жени, дали сме убави или не. Во видеото е прикажана една […]

Видео Инстаграм

Се појави уште еден кршач на цигли, но овој по три наеднаш и тоа во низа, како не го боли раката?(видео) Стојанче гледаш ли?

Овој дечко го има споделено своето видео на социјалните мрежи и тоа предизвика големо внимание, а се работи за неговата способност да може со помош на својата рака да крши […]

Инстаграм

Еве како ова 12-годишно дете стана сензација само за една ноќ!

На многу начини Вилијам Франклин-Милер е како секое друго 12-годишно момче. Оди на училиште, игра рагби и се дружи со пријателите.Меѓутоа, има една сериозна разлика помеѓу него и секое друго […]

Инстаграм

„Инстаграм не е реален живот“: Манекенка покажала како изгледа без Фотошоп

Манекенка од Австралија одлучила да покаже како се создаваат совршените фотографии, кои често ги гледаме на Инстаграм, а снимката многумина ги изненадила. Кејт Весли, манекенка од австралискиот Перт, објавила видео […]

Инстаграм

Фејсбук и Инстаграм воведуваат алатки против зависност од социјалните мрежи

Фејсбук и Инстаграм воведуваат промени кои ќе им овозможат на корисниците подобро да го контролираат нивното користење, односно своето време поминато на тие социјални мрежи. Фејсбук и Инстаграм ќе добијат […]

Инстаграм

Кој најмногу се богати и колку вреди еден пост на Инстаграм?

Разбирајќи го огромниот потенција во онлајн сферата, маркетингот одамна се пресели на социјалните мрежи. Луѓето кои имаат голем број следбеници „вредат многу пари“. Но, кои се најбогадите од нив и […]

Инстаграм

Девојки, не се залажувајте од Инстаграм: Вака навистина изгледа женското тело

Австралиската дизајнерка на бикини, Карина Ирби, на својот Инстаграм профил објавила интересна видео снимка во која покажува дека никој не може да биде совршен во живо и на фотографии. 27-годишната […]

Инстаграм

Имаше 100 килограми пред да се породи, а месец дена потоа Ана Николиќ е вистинска секс бомба

Неколку недели Ана воопшто не се појавуваше во јавноста, а новата слика која ја постави предизвика вистинска лудница.-Ви благодарам на сите за убавите желби! Ве сакам многу и ми недостасувате! […]