Ги заборавила гаќичките: Сања Маринковиќ го покажа меѓуножјето!

Веќе со години многумина се обидуват  да ѕирнат под здолништето на Сања Маринковиќ, а ние ве потсетуваме на неколку видеа во кои водителката открива и многу повеќе од што сакала.Заштитниот знак на Сања Маринковиќ  се кратките здолништа, а на Јутуб вистински хит се видео снимките од нејзините емисии на кои водителката ги покажува своите гаќички, но и меѓуножјето.
Во текот на годините Сања чето  пати можеме да ја видиме во непријатни ситуации…

…Кога на радост на посилната страна блескаа нејзините гаќички

И на крај чуеното  видео од меѓуножјето на Маринковиќ, па вие сами проценете што навистина покажала:

Заштитниот знак на Сања Маринковиќ  се кратките здолништа, а на Јутуб вистински хит се видео снимките од нејзините емисии на кои водителката г

Пронајдете не на следниве мрежи: