Го имаше првиот секс во Големиот Брат, на ќерката ѝ даде неверојатно име, а сега го очекува второто дете

Некогашната реалити ѕвезда потврди дека повтоно е бремена.Шармантната водителка Ена Попов   се прослави  кога во 2006 година во „Големиот Брат“ го имаше првиот секс со  чуениот ди-џеј Марко Миљковиќ, повторно  е бремена, а радосната вест ја објавила на својот Инстаграм профил.
Да подсетиме, Ена и Марко своевремено привлекоа огромното  внимание со  својата врска во реалното шоу, но  на крај сепак љубовната романса не им помогнала да победат.
Но, нивната акција под чаршафите и понатаму се раскажуваше. Набрзо по Големиот Брат тие двајца раскинаа и  тргнаа по различни патишта, Ена почна да работи како  водителка додека Марко исчезна од јавниот живот.
Во  февруари 2015 Ена и  Ненад Чанак добија ќерка која ја крстија по  пејачката Ријана, а за се да биде уште посмешно, Ена пред тоа самата на себе си го честиташе раѓањето на ќерката…

Откако  водителката објавила нова фотка од летувањето, пријателка ја прашала дали повторно е бремена, а Ена одговорила:
„Не, само  сум дебела. Се шалам, да, бремена сум!“Шармантната водителка Ена Попов   се прослави  кога во 2006 година во „Големиот Брат“ го имаше првиот секс со  чуен

Пронајдете не на следниве мрежи: