ГО ПОКОРИ ИНСТАГРАМ: Незаборавен танц на познат италијански бизнисмен!

Италијанскиот бизнисмен Џанлука Вачи и неговата сопруга, манекенката Џорџа Габриеле, знаат како да се забавуваат на одмор.Нивните видео записи од одмор, воодушевија милиони луѓе.
Џанлука (48), секојдневно споделува видеа и фотографии на Инстаграм со своите 1,5 милиони следбеници, а едно од последните на кое танцува со сопругата на песната од Питбул „Sube Las Manos Pa Arriba“, прегледано е повеќе од 3,5 милиони пати.
Двојката во видеото прикажа неверојатни движења и корегорафија со која ги импресионираше луѓето.
Овој Италијанец не е само интернет сензација, туку е и успешен деловен човек кој води компанија за производство на камп приколки.

 
Sundaydance @jogiorgiajo #gvlifestyle #sundaydance
A video posted by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on Jul 31, 2016 at 6:31am PDT

Нивните видео записи од одмор, воодушевија милиони луѓе.
Џанлука (48), секојдневно споделува видеа и фотографии на Инстаграм со своите 1,5

Пронајдете не на следниве мрежи: