Го убила момчето за време на секс, а потоа следел вистински хорор

Млада Русинка (21) е приведена по признание дека го масакрирала безживотното тело на својот партнер. Анастасија О. е обвинета дека го убила своето момче, Димитриј С. (24), поранешен припадник на војската и полциијата во градот Орел во западна Русија.
Таа одрекува дека го убила, но признава дека го пронашла неоговото безживотно тело и дека во напад на паника да не биде обвинета за убиство, одлучила да го распарчи телото.
Полицијата има теорија дека момчето можеби починало за време на секс игри, пренесоа локалните медиуми.
Соседите на овој пар изјавиле дека тие често правеле оргии.
Телото на несреќното момче кое работело како бармен го пронашла сестрата на обвинетата, која повикала полиција. Анастасија О. е обвинета дека го убила своето момче, Димитриј С. (24), поранешен припадник на војската и полциијата во градот Орел во западна Русиј

Пронајдете не на следниве мрежи: