Гола:Гоца Тржан се соблече и шокираше со своето тело!

 
 
 Неодамна папараците ја фатиле пејачката Гоца Тржан како се сонча и ужива во Будва, каде што имала настап на еден фестивал.
И ништо немаше да биде чудно, ако Гоца не ги покажеше своите несовршености. Покрај тоа што има вишок килограми, таа го покажала и целулитот.

Неодамна папараците ја фатиле пејачката Гоца Тржан како се сонча и ужива во Будва, каде што имала настап на еден фестивал.
И ништо немаше д

Пронајдете не на следниве мрежи: