„ГОРИ“ Инстаграм: Анастасија позираше во црно бикини кое го забрзува пулсот!

Анастасија Ражнатовиќ може да се пофали со згодното тело и исклучително витката линија.Токму поради тоа, таа не се плаши своите атрибути да ги покаже и во костум за капење.
Таа сончевиот ден го мина уживајќи во капење и сончање, а своите следбеници на Инстаграм ги израдува со фотографија во црно бикини.
Навистина изгледа убаво:
Токму поради тоа, таа не се плаши своите атрибути да ги покаже и во костум за капење.
Таа сончевиот ден го мина уживајќи во капење и сончањ

Пронајдете не на следниве мрежи: