Хаос во Лондон: Илјадници патници летаат без багаж

Илјадници патници од британскиот аеродром Хитроу од изутрината летаат без својот багаж поради системска грешка.Проблемот најпрво ги погодил патниците кои летале од Терминалите 3 и 5. Многу патници полетале без својот багаж, но пред тоа биле предупредени неопходните работи да ги спакуваат во рачниот багаж.Проблемот најпрво ги погодил патниците кои летале од Терминалите 3 и 5. Многу патници полетале без својот багаж, но пред тоа биле предупреден

Пронајдете не на следниве мрежи: