Хит-Фото: Прегладнетиот Бред Пит навали на пицата среде доделувањето на Оскарите

Loading...

На најгламурозната вечер во Холувуд, познатите фаци наместо префинето да се однесуваат, тие биле почестени со полномасен брз оброк „од нога“.Во текот на најпрестижната и најгламурозната вечер во Холивуд, на доделувањето на „Оскарите“, домаќинката Елен Деџенерис, селебрити ѕвездите ги пречека со свежа штотуку испечена пица, која ја подели на изгладнетите ВИП-овци.
Стегнатата атмосфера на церемонијата ја опуши Елен, која помеѓу елитната публика влета со три огрoмни пици. Актерите шокирано ја гледале, но сепак не одбиле парче, а врвот на се беше кога домаќинката побара пари за пицата од Сандра Булок и продуцентот Харви Винстин.

Освен што и помагаше на водителката да ги раздели овие 3 кутии брза храна, своето парче го дочека и Бред Пит. Само што го загриза полномасниот оброк, штракнаа апаратите, па така оваа фотографија веднаш се рашири на интернет.
Уште еден настан кој го обележа овогодинешното доделување на оскарите, е оној кога Џенифер Лоренс „се искрши“ на црвениот килим. Во текот на најпрестижната и најгламурозната вечер во Холивуд, на доделувањето на „Оскарите“, домаќинката Елен Деџенерис, селебрити ѕве

loading...
Loading...