Хорор во Белград: Верижен судир на камион и два трамваја!

Во несреќата учествувале два трамваја и еден камион!
Во верижен судир кој се случил денес попладне околу 15:30 минути во Белград се повреде

Пронајдете не на следниве мрежи: