Хорор во Холивуд: Тинејџерки ја држеле својата врсничка додека ја силувале

Две тинејџерки од Холивуд ја претепале својата врсничка и потоа ја држеле додека едно момче ја силувало.Овој напад се случил во ноември минатата година и бил снимен со мобилен телефон, а полицијата сега по прв пат го објавила видеото.
Патриша Монтес(15) и Ерика Ејвери (16) го удирале 16- годишното девојче, ја прскале со солзавец во очите, а подоцна ја држеле додека Џејвон Вулфорк (19) ја силувал.
Сминката од мобилниот телефон ја направил Ланел Синглтон(18), а во неа се прикажува полугола жртвата во еден двор во Холивуд.
На судското сослушување одржано во петокот емитувана била и снимката од жртвата.

После нападот, таа отишла во куќата и се онесвестила, па била префрлена во болница. Таа претрпела неколку удари по лицето а поради модриците и го изгубила видот.
Жртвата и изјавила дека истите тие девојчиња кои ја нападнале ги сметала за другарки и дека сеуште не и се јасно зашто ја нападнале.
Девојките и момчето се обвинети за сексуална злоупотреба и киднапирање. Сите се изјасниле како невини и моментално се во притвор.
Овој напад се случил во ноември минатата година и бил снимен со мобилен телефон, а полицијата сега по прв пат го објавила видеото.
Патриша

Пронајдете не на следниве мрежи: