Хорор: Жена половина час висела на прозор од 10-ти кат од зграда!

Loading...

Жена чиј идентитет за сега е непознат, висела скоро половина час на прозор од зграда во  сараевската населба Пофалиќи.Како  што  е потврдено  во Оперативниот центар на МВР  на кантонот Сараево случајот е пријавен околу 16 часот, а на местото на настанот упатени  се полициски екипи, итна помош и  пожарникари.
Како  што  јавуваат босанските портали жената се наоѓала на 10-ти кат, а пожарникарите успеале да ја спасат и  да ја внесат во  зградата.Како  што  е потврдено  во Оперативниот центар на МВР  на кантонот Сараево случајот е пријавен околу 16 часот, а на местото на

loading...