Хороскопските знаци за 10 години: Стрелецот е милијардер, Вагата е во затвор…

Loading...

Забавен хороскоп кој стана хит на социјалните мрежи, ја „предвидува“ иднината на вашиот хороскопски знак врз основа на вашето досегашно однесување. Ајде да видиме каде ќе се најдеме за десет години.Овен: Во брак
Бик: Купува милениче
Близнаци: ФБИ агент
Рак: Оди на огромен број концерти
Лав: Главна улога во познати претстави
Девица: Игра околу шипка
Вага: Во затвор
Скорпија: Љубител на опијати
Стрелец: Милијардер
Јарец: Сопственик на библиотека
Водолија: Позната личност
Риби: Во ментална установаОвен: Во брак
Бик: Купува милениче
Близнаци: ФБИ агент
Рак:

loading...
Loading...