И карактер и изглед-лесно е да се вљубите во добар избор

Loading...

Направете нешто посебно за Денот на вљубените и искористете ја понудата од два атрактивни модели по специјална цена од 3.999 ден, со Vip Free+ M+ тарифниот модел, со договор на 24 месеци, во промотивниот период до 17.2.2014 г. Изненадете ги Вашите најблиски со смарт-телефони од реномираните светски брендови Sony и HTC, а еве и зошто…Изберете го супермоделот HTC Desire 300…
Напредната технологија на HTC Desire 300 сега е поблиску до Вас. Префинетиот дизајн на овој модел ќе направи да бидете забележани! Неговиот динамичен дисплеј автоматски ќе ги ажурира Вашите содржини, при секое вклучување. Приспособен да одговори на потребите на оние што сакаат постојано да бидат информирани за нештата што ги следат, опцијата BlinkFeed Ви овозможува лесен преглед на омилените апликации, најпосетените веб-страници, блогови и сл. Влезете во музичкото студио на HTC и заедно со HTC Music Channel синхронизирајте ја музиката со соодветниот текст, за комплетно аудиодоживување. Неговиот 4.3-инчен екран Ви нуди богато визуелно искуство со изразени бои и детали, нешто што јасно може да се види и на Вашите фотографии и на Вашите видеа. Раскажете ја Вашата следна авантура со помош на HTC Desire 300.        

… или, пак, почувствувајте го магичниот допир на Sony Xperia M
Она што е карактеристично за Sony Xperia M е неговиот уникатен изглед. Достапен во црна и во бела боја, овој модел е направен со помош на OmniBalance од Sony, создаден да плени со својата исклучителна естетика. Вниманието посветено на неговите детали, совршено вклопени во една целина, го прави и привлечен и магичен. Истовремено, софтверското надградување на овој модел е лесно, брзо и сигурно. Дополнително, вградената батерија од 1750mAh Ви овозможува долги разговори дури и до 10 часа. Споделете фотографии или песни со Вашите пријатели на едноставен начин, бидејќи со помош на NFC технологијата, Вашиот свет е достапен за сите оние што ги сакате, и тоа само со еден клик. Направете го Вашиот свет магичен со Sony Xperia M.

Количините се ограничени.Изберете го супермоделот HTC Desire 300…
Напредната технологија на HTC Desire 300 сега е поблиску до Вас. Префинетиот д

loading...
Loading...