Има седум години а прави одлични тетоважи

Loading...

Алисија Гутирез од Тексас има седум години но дефинитивно во иднина ќе биде одличен тату мајстор. Талентот но и знаењето за тетоважите и го пренесува нејзиниот татко Патрик.
Додека девојчињата на нејзина возраст се занимаваат со боенки и коцки таа учи како да прави тетоважи. Таа носи маичка на која пишува „идна тату мајсторка“. Но иако е мала таа и сега одлично тетовира.  Неговиот татко е сигурен дека таа набрзо ќе може да го замени. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Алисија Гутирез од Тексас има седум години но дефинитивно во иднина ќе биде одличен тату мајстор. Талентот но и знаење

loading...