Имав односи со него на плажата, а кога се стемни…

Млада Парижанка Натали Амоут сега мечтае повторно да го сретне тоа момче во кое како што вели се заљубила на прв поглед.

Натали на плажата Моолоолаб, Австралија ја раскажа својата приказна каде објаснува колку навистина сака да го пронајде момчето кое го запознала последните денови од одморот. 

Но, Натали го загубила својот телефон а со него и неговиот број.

Шест недели по враќањето дома, Натали дознала дека е трудна. А со обзир на тоа дека не може да го исконтактира таткото на детето, донела одлука да се врати во Австралија за да се обиде да го пронајде.

Иако замолила луѓе да го споделат видеото кое го објавила на Фејсбук, во ни еден момент не го открила неговото име. Го опишала дека е висок и крупен, плава коса и плави очи.

Сепак бидејќи не го навела името на момчето многумина се сомневаат дека тоа не е вистина туку за да се собера лајкови и пари од комерцијалните огласи, врзани за споделувања на видеа на Интернет.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.