ИНСТАГРАМ ЅВЕЗДА: Запознајте ја верверичката Џил!

Тригодишната верверица Џил имаше тежок почеток во животот. Како младенче едвај го преживеа ураганот Исак, кој го погоди Луизијана и притоа остана с

Пронајдете не на следниве мрежи: