ИНСТАНТ СЛАБЕЕЊЕ! Магичен чај од 3 состојки!

Loading...

Оние кои го пробале, се колнат во него и неговата ефикасност. Резултатите се видливи по само 7 дена!Состојки:
Зелен чај
Цимет
Ловоров лист
Подготовка:
Зовријте 800 мл вода, тргнете ја од ога, па додадете 1 стапче цимет, 3 ловорови листа и супена лажица зелен чај. Поклопете и оставете 15 минути да отстои, а потоа процедете.
Примена:
Испијте ја првата шолја чај на празен стомак. Другата шолја можете да ја испиете веднаш по појадок, а третата навечер, непосредно пред спиење.
Со три шолји дневно, значително ќе ослабнете. Особено на критичните точки на телото, како стомакот, бутините, задникот. Првите резултати се видливи по 7 дена!Состојки:
Зелен чај
Цимет
Ловоров лист
Подготовка:
Зовријте 800 мл вода,

loading...
Loading...