Исчистете го организмот од токсини со оваа напивка

Loading...

Овој напиток ќе ги исфрли токсините од вашето тело, ќе ви го зајакне имунитетот, ќе ви го подобри дигестивниот тракт и ќе ве наполни со енергија.Се што ви треба е само лимон, ѓумбир и јаболка.
Начин на подготовка: Излупете еден лимон, четири јаболка и парче ѓумбир во должина од околу 4 сантиметри. Сите состојки ставете ги во соковник и ќе исцедите еден прекрасен пијалок.
Можете да го конзумирате веднаш, а ако ви е премногу силен, слободно разредете го со вода.Се што ви треба е само лимон, ѓумбир и јаболка.
Начин на подготовка: Излупете еден лимон, четири јаболка и парче ѓумбир во должина од околу

loading...
Loading...