Исповед на мајка на 4 деца: Сексот со сопругот ми стана здодевен па го заменив со 8 години помлад љубовник

Средовечна жена од Британија и мајка на четири деца, се одлучила да се впушти во љубовна афера со маж кој бил помлад од неа осум години, а своето искуство го споделила со јавноста.49-годишната Џејн била разочарана од бракот и се впуштила во љубовна афера со полмадиот правник Чарлс, кој бил разведен и имал деца -, за  Daily Mail ги открила сите детали.
Проблемите почнале кога нејзиниот сопруг паднал во финансиска криза, па станал опседнат со работата и патите. Прељубата не ја планирала но сепак „паднала„ на шармот на младиот правник.
Го запознала на детското игралиште, каде и пришол и зборувале околу еден час, а тогаш почнала да размислува за изневерување иако никогаш претходно немала помислено на тоа- вели Џејн за весникот. После средбата си замениле и броеви на телефон и меилови.
Почнале неколку дена допишување, Чарлс и пратил порака и ја поканил да одат на езеро, заедно со децата на што таа се согласила и се забавувале како никогаш претходно.
После првиот сексуален однос, таа станала опседната со него. 
-беше тоа ноќ за паметење- рекла Џејн за Daily Mail, се гледале секојдневно а неа тоа и одговарало, па дури почнала да смислува план како да го напушти сопругот.
Еден ден Чарлс и кажал дека соседите шират гласини дека се забавува со некоја угледна жена.
Нивниот однос почнал да се „лади„ и се по ретко се гледале , а комуникацијата била сведена на минимум. Конечното заминување на Чарлс во Франција да работи значело и крај на авантурата, а Џејн повторно останала сама и разочарана во бракот.
-Се чувствував глупаво , на почетокот бев и тажна, а потоа тагата се претвори во очај. Се криев во мојата соба и плачев. Нонстоп гледав во мобилниот и чекав да ми се јави или да ми пише меил- рекла Џејн која се помирила со ситуацијата дури неколку години подоцна.
-Си ги спакував фустаните и секси долната облека и се варив на семејството. Сопругот и понатака ме игнорираше , но веќе се помирив со тоа. Кога ќе ми стане повторно очајно, замосо мислите се враќам во летото 2016. А Чарлс, не сум го ни видела ни слушнала од тогаш….замина по својот пат- заклучила Џејн49-годишната Џејн била разочарана од бракот и се впуштила во љубовна афера со полмадиот правник Чарлс, кој бил разведен и имал деца -, за &nbs

Пронајдете не на следниве мрежи: