Кога Наталија Ивчева плука по сите да ни биде јасно зошто е така. Сега има нов газда (фото)

Порталот на Ивчева е целосно пропагандно поставен да ги плука со невистини, лаги и клевети сите што не мислат како нејзиниот газда. Тоа кога ќе ја погледнете сликата ќе ви стане повеќе од јасно. Ние сега нема да зборуваме за нејзиниот развоен пат преку Љубе до Мицко оти тоа не не интересира а и целата македонска јавност знае… само ќе ја објавиме фотографијата. Повеќе од доволно е нели?! Ч)
Повеќе за Ивчева тука: „Феноменот“ Наталија Ивчева од Љубе до Мицко


Тимот на пулс24 има поголема архива за активностите на Ивчева. Денеска објавивме само дел од нив. За да си имате можност за споредба. Инаку Ивчева сега е близок соработник на Мицковски и делегат на Конгресот на ДПМНЕ. Нејзиниот портал важи за промотор на Русија и политиките на Русија во Македонија. Тоа е потврдено со стотици текстови кои се таму објавени? Дали тоа значи и дека навистина Мицковски е РУСОФИЛ? 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.