Ознака: Наталија Ивчева

Избор на уредникот

Како ја „анализираше“ Миленко Неделковски Наталија Ивчева! Лом!!!

Како ја „анализираше“ Миленко Неделковски Наталија Ивчева! Лом!!! Во кратки црти за медиумскиот заштитник на Мицко/Мивко Наталија, која своевремено беше прва руска виолина со текстовите во Инфомакс. Може Мицко тоа […]

Издвојуваме Коментари

Кога Наталија Ивчева плука по сите да ни биде јасно зошто е така. Сега има нов газда (фото)

Порталот на Ивчева е целосно пропагандно поставен да ги плука со невистини, лаги и клевети сите што не мислат како нејзиниот газда. Тоа кога ќе ја погледнете сликата ќе ви […]

Коментари

Филип Петровски до Наталија Ивчева – што не дојдеш со шатор пред Парламент, па да видиме како знаеш да протестираш!!

Вечерва тече 4тиот ден од протестот пред Собранието на МАКЕДОНИЈА БЛОКИРА. Како што е познато оваа Коалиција најави дека ќе протестира против промена на името се до Нова година. Протестот […]

Избор на уредникот

Доказ: Митко Јанчев ја натегнал глупачата од Инфомакс: Нате иди кај Мицко да те информира не ми ометај!

Немаме интервенирано во текстот нити во скриншотовите воопшто, поради автентичност. Факт е дека многу работи во последно време се измешаа токму поради ангажманот на споменатата од насловот на овој текст. […]

Избор на уредникот

Палчо за Наталија и Инфомакс. Богами поучно четиво.

Наша намера е објективно да ве информираме. На политичката сцена деновиве има голема акробации па затоа решивме да потсетиме. Причини има колку сакате. Но, за нив во наредните текстоти. Проследете […]

Вести

Ивчева до Кекеновски: Не си ти ВМРО, ти си „друже“ обичен презерватив во рацете на ЛГБТ комуњарската „Тројка“ од Амстердам

Понекогаш е жално кога ги гледаш луѓето како се дават во своите фекалии, но овој пат не. Зошто јас би жалела некој кој од јадење фекалии, се проширил до степен […]